VVJ Valjakkoajokilpailut 15/04/2012

- Pvm 15/04/2012 - Vip 12/04/2012
- Järjestäjä Jonna K. (VRL-00327) / Kilva JK

Säännöt / osallistuminen

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Yhdeltä omistajalta max. 3 hevosta / luokka.
- Yksi omistaja voi osallistua vaikka kaikkiin luokkiin.
- Yksi hevonen voi osallistua vain yhteen luokkaan koko kilpailussa!
- Yhteen luokkaan max. 30 osallistujaa.
- Kaikilla kilpailuihin osallistuvilla tulee olla VRL-tunnus.
- Kaikkien kilpailuihin osallistuvien tulee kuulua VRL:n alaiseen seuraan, vaikkei sitä osallistuessa ilmoitetakaan.
- Hevosen VH-tunnus ei ole pakollinen. Myöskään groomi ei ole pakollinen.
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.
Ilmoittautumiset
- osoitteeseen laatutyyppi@takaisku.net otsikolla VVJ 003 (tai VVJ 003-007)
- muodossa Luokka (rv) Ohjastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi mahd. VH (- groomi) <br>
- pariluokat muodossa Luokka (rv) Ohjastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi mahd. VH && Hevosen nimi mahd. VH <br>
VVJ 003, VVJ 004, VVJ 005, VVJ 006, VVJ 007

Luokat

1. Noviisi yhdistetty, kaikille, yksilöille 30/30 Tulokset
2. Vaativa yhdistetty, kaikille, yksilöille 29/30 Tulokset
3. Vaikea yhdistetty, kaikille, yksilöille 15/30 Tulokset
4. Noviisi yhdistetty, kaikille, pareille 29/30 Tulokset
5. Vaativa yhdistetty, kaikille, pareille 23/30 Tulokset
6. Vaikea yhdistetty, kaikille, pareille 21/30 Tulokset

Osallistujat / Tulokset

1. Noviisi yhdistetty, kaikille, yksilöille
1. Toffe (VRL-09182) - Benjamin Sec VH11-017-0538
2. Iljan (VRL-10958) - Nimriedan
3. Cin. (VRL-01441) - Eir av Rågkross
4. idam (VRL-07597) - Hwai Deathaura
5. Mystic (VRL-11734) - Mon Tabitha B VH12-028-0031
6. idam (VRL-07597) - Diva Dot Dei
7. Hauru (VRL-08679) - Remukylä Igor
8. Maru (VRL-04410) - Mythical Creature
9. Milja (VRL-00692) - Piquira Dei VH11-017-0342
10. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Merri
11. Iljan (VRL-10958) - Sophomoria
12. Milja (VRL-00692) - Mäntysuon Aurora VH11-017-0820
13. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314
14. Anni K. (VRL-11512) - Rastikasi HUI
15. Jonna E. (VRL-02528) - Graystock's Lilith VH11-017-0744
16. Jenni T. (VRL-00914) - Lehdon Vitamiini
17. Milja (VRL-00692) - Janella FK VH03-017-0696
18. Anni K. (VRL-11512) - Sirkkeen Liola
19. Mette (VRL-05058) - Franklin KUM VH11-017-0673
20. idam (VRL-07597) - Päivärinteen Gabriela
21. Jonna E. (VRL-02528) - Defying Gravity Dei VH11-017-0736
22. Cin. (VRL-01441) - Lykkeridder VH11-053-0100
23. Hauru (VRL-08679) - Luigi von Bachegård
24. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tasmanian Devil
25. Mette (VRL-05058) - Dee of Dayspring VH05-017-8773
26. Iljan (VRL-10958) - Shenanigan
27. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410
28. LuciDa (VRL-02242) - Royal Story VH11-104-0021
29. Jenni T. (VRL-00914) - Non Blonde Crow
30. Anni K. (VRL-11512) - Mustalakuuni KAT
2. Vaativa yhdistetty, kaikille, yksilöille
1. Sonju (VRL-03951) - Adelman Manuel
2. niksu (VRL-09120) - Lähes Pätevä
3. Milja (VRL-00692) - Nelmia vom Liliebloom VH11-017-0134
4. Milja (VRL-00692) - Kuurnan Vokka VH11-018-0590
5. Marika S. (VRL-10520) - Julia v.d Lindegaard
6. Jenni T. (VRL-00914) - Päivärinteen Juliet
7. Mette (VRL-05058) - Rea Rococo VH11-017-0658
8. alhippa (VRL-00064) - Amarin Ainokki VH11-018-0166
9. Jenni T. (VRL-00914) - Midnight Run
10. Sonju (VRL-03951) - Adelman Edward
11. Mette (VRL-05058) - Vincent v. Jäpä VH06-017-7850
12. Suvi (VRL-01248) - King of Swing Dei VH06-017-1783
13. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Volker
14. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Randall
15. Sorja (VRL-11436) - Nadia fan Lycan
16. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell
17. alhippa (VRL-00064) - Kuunpimennys VH11-018-1064
18. Iljan (VRL-10958) - Flames From Ashes
19. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aaron
20. Sonju (VRL-03951) - Hwai Riddler
21. Iljan (VRL-10958) - New Wave
22. Suvi (VRL-01248) - Holly VH05-028-1082
23. alhippa (VRL-00064) - Mörkövaaran Samuel VH11-018-1511
24. Latu (VRL-01436) - Dáiríne VH11-046-0107
25. Marika S. (VRL-10520) - Dustbuster
26. Milja (VRL-00692) - Lucas FK VH11-017-0330
27. Sorel (VRL-00884) - Ödalas Rimfrost
28. Piste (VRL-11720) - Luna's Sunset VH12-024-0030
29. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Krisha
3. Vaikea yhdistetty, kaikille, yksilöille
1. Sonju (VRL-03951) - Sonetin Benjamin
2. niksu (VRL-09120) - Hellutar
3. Mette (VRL-05058) - Timjam VH05-017-8848
4. Jonna E. (VRL-02528) - Tori VH11-018-0169
5. niksu (VRL-09120) - Pikku Mini
6. Jonna E. (VRL-02528) - BonBon von Vival D VH11-012-0128
7. Mette (VRL-05058) - Bror af Markeshoj VH11-017-0810
8. Jenni T. (VRL-00914) - Päivärinteen Malibu
9. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Pokerface
10. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Turbo Boost
11. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Rascal
12. Sonju (VRL-03951) - Sonetin Bianca
13. Sonju (VRL-03951) - Sonetin Cashmir
14. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Duffle
15. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Gwyneth
4. Noviisi yhdistetty, kaikille, pareille
1. Jenni T. (VRL-00914) - Beamway's Galileo && Aidan Rocky Rai
2. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626 && Nice Joke KR VH11-017-0745
3. Toffe (VRL-09182) - Reglan Suffle VH11-017-0091 && Finele v. Hardell VH11-017-0875
4. Jonna K. (VRL-00327) - Duren Jesper VH11-040-0061 && Stapleton Lenore VH12-053-0030
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567 && Fiktion Kuunari VH11-018-0731
6. Nintsu (VRL-01851) - Wingerborg Alec && Wingerborg Napoleon
7. Sorel (VRL-00884) - Porthos DEM && Rayen Sarpedo
8. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei
9. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Donnie Darko && Remukylän Kafar
10. Sonju (VRL-03951) - Remukylän Edelina && Edenelle Victrola
11. Iljan (VRL-10958) - Send Me An Angel && Classics Go On
12. Hauru (VRL-08679) - Minadiore && Remukylän Wanda
13. Iljan (VRL-10958) - Avalanches of Silence && Angel Echoes
14. Jenni T. (VRL-00914) - Shambles Winnetoy && Shambles Cupcake
15. Sorel (VRL-00884) - Velvet Requiren && Cynton Desperado
16. Sonju (VRL-03951) - Nicholaz Tif && Adelman Timothy
17. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata && Xenan Bree
18. Milja (VRL-00692) - Koistilan Tutuna VH11-018-1089 && Fiktion Penni VH11-018-1437
19. Mette (VRL-05058) - Novellin Niiskuneiti VH06-017-5468 && Josefin van de Veldegraaf VH06-017-4756
20. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei
21. Milja (VRL-00692) - Criallt Sianwen VH11-026-0266 && Eydís Picar VH11-018-0063
22. Jenni T. (VRL-00914) - Kaarnan Sysiruusu && Hölkyn Jörö
23. Maru (VRL-04410) - Mathilda KR && Ruupert Rio
24. Iljan (VRL-10958) - Inner Elegance && Ballerium
25. Hauru (VRL-08679) - Bohemian Raspberry && Holmebacks Junity
26. Leandra (VRL-01057) - Caetlin FK && Lumikki
27. Suvi (VRL-01248) - Lyaios VH05-099-5826 && Erna's Myrkrida VH05-099-9397
28. Sonju (VRL-03951) - Brannas Inda && Double's Fianna
29. Suvi (VRL-01248) - Faunna's Leacy VH06-099-9483 && Apollon II CRE VH12-181-0001
5. Vaativa yhdistetty, kaikille, pareille
1. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628 && Corbinian J VH11-017-0749
2. Mette (VRL-05058) - Frein Rosemary VH06-017-7133 && Nybergs Åsa VH05-017-1445
3. Sorel (VRL-00884) - Amber Claudine && Leif's Emilia
4. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV && Huvin Lequiné
5. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei && Glowmoor Artemia
6. Sonju (VRL-03951) - Joachim Crash && Vilmar Crash
7. idam (VRL-07597) - Londobell Crow && Crowberry Inah
8. Iljan (VRL-10958) - Creative Harmony && Inner Elegance
9. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei && Glowmoor Artemia
10. idam (VRL-07597) - Diamond Rhia Crow && Sunkiss Kiss Dei
11. idam (VRL-07597) - Crowberry Pearl && Beata FK
12. Jenni T. (VRL-00914) - Novellin Marilla && Dolly Jane v. Agenhoff
13. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna && Varga
14. Sonju (VRL-03951) - Cecam Peaches && Cecam Roselyn
15. Sonju (VRL-03951) - Falcon Crow && Bondai v. Agenhoff
16. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Mocha Locha && Cecam She's Madonna
17. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper && Remukylän Rasilda
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radazon && Huvin Costantino
19. Jonna E. (VRL-02528) - Elias Dude VH11-028-0155 && Nerian Led Zep VH11-027-0221
20. Iljan (VRL-10958) - Golden Years && True Trendsetter
21. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård && Noir Corbeau
22. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Joy Surrender && Cecam Super Star
23. Iljan (VRL-10958) - Saluki && Crimewave
6. Vaikea yhdistetty, kaikille, pareille
1. Sonju (VRL-03951) - Bambiride Dei && Caribou Flou Dei
2. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate
3. Hauru (VRL-08679) - Hidelway Asterix && Ponehawk Diesel
4. idam (VRL-07597) - Dark Cocoon Crow && Hwai Warheart
5. Jenni T. (VRL-00914) - It's Gorgeous! OMG && Cecam No Fear
6. Soneü (VRL-09386) - Snabel Aren && Sir Damsel F
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sinella VH11-018-0234 && Fiktion Malviina VH11-018-0672
8. Soneü (VRL-09386) - Brunbakkes Dagmar && Drom Agneta
9. idam (VRL-07597) - Fameray v. Synvilla && Illbys Torbjörn
10. idam (VRL-07597) - Bourbon Smash Crow && Hwai Malibou Rum
11. Jenni T. (VRL-00914) - Points Still Rockin' && Cecam Moejo
12. Sorel (VRL-00884) - Amaethon VI && Sanning Sonic
13. Sonju (VRL-03951) - Päivärinteen Daniel && Päivärinteen Leia
14. Hauru (VRL-08679) - Vanilla Sky && Fidelene van der Revenhoff
15. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Zippin' Old Stile && Glowmoor Aurelia
16. Leandra (VRL-01057) - Iamamiwhoami Dei && Champ19n Dei
17. isla. (VRL-00505) - Zorf v.d. Duren && Fejke v.d. Duren
18. Sorel (VRL-00884) - Galdina Ide && Tireur D'Èlite
19. Soneü (VRL-09386) - Perlemor && Abrakadabra
20. Sorel (VRL-00884) - Chanell B && Hulters Kamolina
21. Hauru (VRL-08679) - Floxy && Birchvale's Avery Nova
22. Sonju (VRL-03951) - Glowmoor Delicia && Think About You