VSR Kouluratsastuskilpailut 10/06/2012

- Pvm 10/06/2012 - Vip 04/06/2012
- Järjestäjä Jonna K. (VRL-00327) / Kilva JK
- Avoinna vain suomen(pien)hevosratsukoille
- Kilpailut ovat VSR:n alaiset

Säännöt / osallistuminen

- Yhdeltä omistajalta max. 5 hevosta / luokka.
- Yksi omistaja voi osallistua vaikka kaikkiin luokkiin.
- Yksi hevonen voi osallistua max. kahteen (2) luokkaan.
- Yhteen luokkaan max. 60 osallistujaa.
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.
Ilmoittautumiset
- osoitteeseen laatutyyppi@takaisku.net otsikolla VSRK 004-007 (tai VSRK 007)
- muodossa Luokka (rv) Ratsastaja (SEURA) - Hevosen nimi<br>
vSRK 004, vSRK 005, vSRK 006, vSRK 007

Luokat

1. Helppo C 13/60 Tulokset
2. Helppo B 18/60 Tulokset
3. Helppo A 20/60 Tulokset
4. Vaativa B 18/60 Tulokset

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo C
1. Tinúvel (KaRa) - Kelloseppä
2. Tinúvel (KaRa) - Kellotar
3. Milja - Fiktion Utu
4. Jonna K. (VMR) - Kaarnan Vaara
5. Milja - Fiktion Lilli
6. Milja - Fiktion Joohani
7. Milja - Fiktion Karma
8. Tinúvel (KaRa) - KJ Velmu
9. Veera A. (ERI) - Minttutee
10. Mariella (HCT) - Moon Jalosointu
11. Milja - Fiktion Velikulta
12. Seela. (ERI) - Aron Tirlittan
13. Tinúvel (KaRa) - KJ Onnenpoika
2. Helppo B
1. Jonna K. (VMR) - Kaarnan Vaara
2. Seela. (ERI) - Aron Tirlittan
3. Milja - Fiktion Penni
4. Mariella (HCT) - Moon Jalosointu
5. Milja - Fiktion Tuiska
6. Natalia (HCT) - Sannin Miro
7. Milja - Vaapukan Auri
8. Veera A. (ERI) - Maailmanmatkaaja
9. Sorja (VRL-11436) - Viehättävän Pilotti
10. Natalia (HCT) - Turmion Tuoja
11. Tinúvel (KaRa) - Kellotar
12. Natalia (HCT) - A.P. Jemina
13. Milja - Aavan Pihla
14. Milja - Aavan Wilja
15. Veera A. (ERI) - Minttutee
16. Tinúvel (KaRa) - KJ Velmu
17. Jonna K. (VMR) - Hilman Hamuaja
18. Natalia (HCT) - Renen Täystuho
3. Helppo A
1. Tinúvel (KaRa) - Kukkiksen Simapoika
2. Tinúvel (KaRa) - Kukkiksen Kultainen Donitsi
3. Seela (ERI) - Koston Varjokuva
4. Christina S. (PZT) - Viehättävän Elvis
5. Milja - Fiktion Kelo
6. Natalia (HCT) - Pikantin Peto
7. Seela (ERI) - Lakean Lumipöly
8. Mariella (HCT) - Jäpäkän Aada
9. Jonna K. (VMR) - Kaarnan Maisteri
10. Milja - Aavan Maininki
11. Veera A. (ERI) - Maailmanmatkaaja
12. Jonna K. (VMR) - Hilman Hamuaja
13. Natalia (HCT) - Rillan Riitapukari
14. Natalia (HCT) - Rubiina
15. Sorja (VRL-11436) - Varjomäen Keisari
16. Milja - Koistilan Vihto
17. Milja - Fiktion Meriitti
18. Natalia (HCT) - Yön Jumalatar
19. Natalia (HCT) - Raja-Heppu
20. Mariella (HCT) - Jäpäkän Senni
4. Vaativa B
1. Natalia (HCT) - Steekin Intomies
2. Tinúvel (KaRa) - Kukkiksen Kultainen Donitsi
3. Natalia (HCT) - Lakean Humus
4. Jonna K. (VMR) - Kaarnan Maisteri
5. Natalia (HCT) - Lakean Pikku Pelimanni
6. Milja - Fiktion Kelo
7. Tinúvel (KaRa) - Kukkiksen Haltialaulu
8. Mariella (HCT) - Jäpäkän Senni
9. Christina S. (PZT) - Viehättävän Elvis
10. Seela (ERI) - Koston Varjokuva
11. Mariella (HCT) - Jäpäkän Aada
12. Seela (ERI) - Lakean Lumipöly
13. Sorja (VRL-11436) - Mörkövaaran Vartija
14. Natalia (HCT) - Lakean Vilunväre
15. Milja - Fiktion Meriitti
16. Sorja (VRL-11436) - Viehättävän Ikiuni
17. Sorja (VRL-11436) - Mörkövaaran Rosienne
18. Natalia (HCT) - Fiktion Aarna