VSR Kouluratsastuskilpailut 07/06/2012

- Pvm 07/06/2012 - Vip 04/06/2012
- Järjestäjä Jonna K. (VRL-00327) / Kilva JK
- Avoinna vain suomen(pien)hevosratsukoille
- Kilpailut ovat VSR:n alaiset

Säännöt / osallistuminen

- Yhdeltä omistajalta max. 5 hevosta / luokka.
- Yksi omistaja voi osallistua vaikka kaikkiin luokkiin.
- Yksi hevonen voi osallistua max. kahteen (2) luokkaan.
- Yhteen luokkaan max. 60 osallistujaa.
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.
Ilmoittautumiset
- osoitteeseen laatutyyppi@takaisku.net otsikolla VSRK 004-007 (tai VSRK 004)
- muodossa Luokka (rv) Ratsastaja (SEURA) - Hevosen nimi<br>
vSRK 004, vSRK 005, vSRK 006, vSRK 007

Luokat

1. Helppo C 13/60 Tulokset
2. Helppo B 18/60 Tulokset
3. Helppo A 20/60 Tulokset
4. Vaativa B 18/60 Tulokset

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo C
1. Milja - Fiktion Karma
2. Milja - Fiktion Joohani
3. Tinúvel (KaRa) - KJ Onnenpoika
4. Jonna K. (VMR) - Kaarnan Vaara
5. Mariella (HCT) - Moon Jalosointu
6. Tinúvel (KaRa) - Kelloseppä
7. Seela. (ERI) - Aron Tirlittan
8. Tinúvel (KaRa) - Kellotar
9. Milja - Fiktion Lilli
10. Milja - Fiktion Velikulta
11. Tinúvel (KaRa) - KJ Velmu
12. Milja - Fiktion Utu
13. Veera A. (ERI) - Minttutee
2. Helppo B
1. Milja - Fiktion Penni
2. Tinúvel (KaRa) - Kellotar
3. Veera A. (ERI) - Maailmanmatkaaja
4. Veera A. (ERI) - Minttutee
5. Tinúvel (KaRa) - KJ Velmu
6. Natalia (HCT) - Sannin Miro
7. Milja - Fiktion Tuiska
8. Milja - Vaapukan Auri
9. Jonna K. (VMR) - Kaarnan Vaara
10. Mariella (HCT) - Moon Jalosointu
11. Natalia (HCT) - A.P. Jemina
12. Milja - Aavan Wilja
13. Natalia (HCT) - Renen Täystuho
14. Natalia (HCT) - Turmion Tuoja
15. Milja - Aavan Pihla
16. Seela. (ERI) - Aron Tirlittan
17. Jonna K. (VMR) - Hilman Hamuaja
18. Sorja (VRL-11436) - Viehättävän Pilotti
3. Helppo A
1. Milja - Fiktion Meriitti
2. Natalia (HCT) - Yön Jumalatar
3. Natalia (HCT) - Rubiina
4. Natalia (HCT) - Pikantin Peto
5. Natalia (HCT) - Raja-Heppu
6. Jonna K. (VMR) - Hilman Hamuaja
7. Milja - Fiktion Kelo
8. Tinúvel (KaRa) - Kukkiksen Kultainen Donitsi
9. Seela (ERI) - Koston Varjokuva
10. Seela (ERI) - Lakean Lumipöly
11. Tinúvel (KaRa) - Kukkiksen Simapoika
12. Veera A. (ERI) - Maailmanmatkaaja
13. Milja - Aavan Maininki
14. Sorja (VRL-11436) - Varjomäen Keisari
15. Natalia (HCT) - Rillan Riitapukari
16. Christina S. (PZT) - Viehättävän Elvis
17. Milja - Koistilan Vihto
18. Jonna K. (VMR) - Kaarnan Maisteri
19. Mariella (HCT) - Jäpäkän Senni
20. Mariella (HCT) - Jäpäkän Aada
4. Vaativa B
1. Natalia (HCT) - Lakean Humus
2. Natalia (HCT) - Steekin Intomies
3. Mariella (HCT) - Jäpäkän Aada
4. Sorja (VRL-11436) - Viehättävän Ikiuni
5. Sorja (VRL-11436) - Mörkövaaran Vartija
6. Seela (ERI) - Koston Varjokuva
7. Milja - Fiktion Kelo
8. Mariella (HCT) - Jäpäkän Senni
9. Sorja (VRL-11436) - Mörkövaaran Rosienne
10. Tinúvel (KaRa) - Kukkiksen Haltialaulu
11. Seela (ERI) - Lakean Lumipöly
12. Milja - Fiktion Meriitti
13. Christina S. (PZT) - Viehättävän Elvis
14. Tinúvel (KaRa) - Kukkiksen Kultainen Donitsi
15. Natalia (HCT) - Fiktion Aarna
16. Natalia (HCT) - Lakean Vilunväre
17. Natalia (HCT) - Lakean Pikku Pelimanni
18. Jonna K. (VMR) - Kaarnan Maisteri