SRY Suunnistusratsastuskilpailut 23/05/2012

- Pvm 23/05/2012 - Vip 20/05/2012
- Järjestäjä Jonna K. (VRL-00327) / Kilva JK
- Katso myös Suunnistusratsastusyhdistys.

Säännöt / osallistuminen

- Yhdeltä omistajalta max. 3 hevosta / luokka.
- Yksi omistaja voi osallistua vaikka kaikkiin luokkiin.
- Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan kilpailussa.
- Yhteen luokkaan max. 30 osallistujaa.
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.
Ilmoittautumiset
- osoitteeseen laatutyyppi@takaisku.net otsikolla SRY 001
- muodossa Luokka (rv) Ratsastaja (mahd. seura) - Ponin nimi<br>

Luokat

1. Helppo nopeusluokka 12/30 Tulokset
2. Helppo taitoluokka 10/30 Tulokset
3. Keskitason nopeusluokka 09/30 Tulokset
4. Keskitason taitoluokka 08/30 Tulokset
5. Vaativa nopeusluokka 05/30 Tulokset
Lue luokista lisää täältä

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo nopeusluokka
1. Veera A. - Noyée Mer
2. Veera A. - Darragh LAC
3. Tilli (NOK) - Ophélie
4. Milja (KR) - Katinas Kjell
5. Milja (KR) - Katinas Isabell
6. Miira (SS) - Red Mistral
7. Milja (KR) - Dacian du Roim
8. Annika N - Novelty White
9. Tilli (NOK) - Magie Crease
10. Tilli (NOK) - Rêve Fabricant
11. Veera A. - Nuuhku's Zoloto
12. Alexandra (VMR) - Rockefeller Street WELL
2. Helppo taitoluokka
1. Annika N - Väinölän Diesel
2. Veera A. - Bystryj Boris
3. Veera A. - Burn Partney
4. Miira (SS) - Viive-Sakko
5. Miira (SS) - Innate
6. Milja (KR) - Chilin Tigger
7. Milja (KR) - Katinas Blitz
8. Milja (KR) - Svartbäcks Forsythia
9. Alexandra (VMR) - Rockefeller Street WELL
10. Veera A. - Gidam Gidam
3. Keskitason nopeusluokka
1. Veera A. - Blair of Swildie
2. Milja (KR) - Katinas Noak
3. Veera A. - Imtiyaz al Najya ox
4. Milja (KR) - Chilin Je t'aime
5. mori-mori - VM Ex's And Oh's
6. mori-mori - Like This Like That
7. Annika N - Gammur frá Ljóma
8. Veera A. - Zamerzat
9. Milja (KR) - Tranen van Geluk
4. Keskitason taitoluokka
1. Veera A. - Maailmanmatkaaja
2. Milja (KR) - SCN PS I Love You
3. Milja (KR) - Katinas Tekla
4. Veera A. - Maeleachlainn
5. Annika N - Adrenalin Shot
6. Milja (KR) - Katinas Lovisa
7. Rähinä - Andvari frá Nuuhku
8. Veera A. - Helmipuron Bicabo
5. Vaativa nopeusluokka
1. Veera A. - Absurd Case
2. Milja (KR) - SCN Jack Daniels
3. Annika N - Cheer Deep
4. Veera A. - Reykur frá Eldjan
5. Veera A. - Neftanol VEC