KRJ Kouluratsastuskilpailut 18/05/2012

- Pvm 18/05/2012 - Vip 12/05/2012
- Järjestäjä Jonna K. (VRL-00327) / Kilva JK

Säännöt / osallistuminen

- Yhdeltä omistajalta max. 5 hevosta / luokka.
- Yksi omistaja voi osallistua vaikka kaikkiin luokkiin.
- Yksi hevonen voi osallistua max. kahteen luokkaan.
- Yhteen luokkaan max. 70 osallistujaa.
- Kaikilla kilpailuihin osallistuvilla tulee olla VRL-tunnus.
- Kaikkien kilpailuihin osallistuvien tulee kuulua VRL:n alaiseen seuraan, vaikkei sitä osallistuessa ilmoitetakaan.
- Hevosen VH-tunnus ei ole pakollinen.
- Ponikokoiset (max. 148cm) saavat osallistua max. Vaativa B-tason luokkiin.
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.
Ilmoittautumiset
- osoitteeseen laatutyyppi@takaisku.net otsikolla KRJ 011-014 (tai KRJ 014)
- muodossa Luokka (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi ja mahd. VH-tunnus<br>
KRJ 011, KRJ 012, KRJ 013, KRJ 014

Luokat

1. Helppo C 69/70 Tulokset
2. Helppo B 70/70 Tulokset
3. Helppo A 70/70 Tulokset
4. Vaativa B 70/70 Tulokset
5. Vaativa A, hevoset 52/70 Tulokset

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo C
1. weem (VRL-02470) - Sonetin Carlotta
2. Hauru (VRL-08679) - Noir Corbeau
3. Hauru (VRL-08679) - Crowberry Maya
4. Jonna E. (VRL-02528) - Marmelade LAC
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lilli VH12-018-0048
6. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Oinoone
7. Norpatar (VRL-09562) - Vihi Tuisku
8. kati (VRL-10361) - Ruususen Best Stepper
9. Mariella (VRL-02189) - Ellie's Percival
10. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
11. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
12. mystic (VRL-11734) - Mercos Loncher
13. Sinte (VRL-10636) - M.L. Ärräpää Jätkä
14. weem (VRL-02470) - Ludolf VH11-017-0543
15. Jonna K. (VRL-00327) - Soft-Spoken Luxus VH12-017-0253
16. kati (VRL-10361) - SS Sia xx
17. Pierre (VRL-10531) - Turjakkeen Tarantella
18. mystic (VRL-11734) - Carolen Yassime
19. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875
20. Pierre (VRL-10531) - Harmin Humi-Tutti
21. Mariella (VRL-02189) - KON Amazing Sindyana
22. Ajattar (VRL-01121) - Miona of Yeneva VH12-027-0094
23. Sinte (VRL-10636) - M.L. London Bridge
24. Annika N (VRL-10352) - Adelman Ilias
25. Pierre (VRL-10531) - Välkkeen Pirra
26. rio (VRL-08368) - Aelwen Haldir
27. kati (VRL-10361) - Halluharjan Timotei
28. Norpatar (VRL-09562) - Dewey BRN
29. Zack (VRL-01221) - Moon' Diva
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Valkia VH11-018-1576
31. Zack (VRL-01221) - Fredsion
32. mystic (VRL-11734) - Moons Winona
33. Norpatar (VRL-09562) - Rayan Gruaige
34. Annika N (VRL-10352) - My Immortal Dei
35. rio (VRL-08368) - Muistokujan Oliver
36. weem (VRL-02470) - Kuusiston Cinderella
37. kati (VRL-10361) - Stally Sun
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velikulta VH12-018-0075
39. Jonna K. (VRL-00327) - Kaarnan Vaara VH11-018-1607
40. Milja (VRL-00692) - Fiktion Louna VH12-018-0036
41. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
42. Norpatar (VRL-09562) - BumBum Bumba
43. Sinte (VRL-10636) - Aenton SLN
44. Milja (VRL-00692) - Fiktion Toivas VH12-018-0076
45. weem (VRL-02470) - Kiiran Onnetar
46. rio (VRL-08368) - Aelwen Red Hugh
47. Hauru (VRL-08679) - Varga
48. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
49. kati (VRL-10361) - Borded Exalt xx
50. Mariella (VRL-02189) - AD Ludacris
51. Norpatar (VRL-09562) - Rikottu Ässä
52. weem (VRL-02470) - Taipaleen Vinnyvanilla VH11-017-0544
53. Toffe (VRL-09182) - Steekin Hermes VH12-018-0278
54. Zack (VRL-01221) - Ortofelix
55. rio (VRL-08368) - Rachcliff Cinnamon
56. Ajattar (VRL-01121) - Freya of Yeneva VH12-027-0079
57. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
58. Hauru (VRL-08679) - Rimrock
59. rio (VRL-08368) - Aelwen Erebor
60. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
61. Toffe (VRL-09182) - Steekin Maisi
62. Sinte (VRL-10636) - Wayfaring Vebea
63. Annika N (VRL-10352) - Melting Marilis
64. Annika N (VRL-10352) - Kiiran Honey
65. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Köppäänen
66. Hauru (VRL-08679) - Bohemian Raspberry
67. Annika N (VRL-10352) - Cecam Kesha
68. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628
69. Sinte (VRL-10636) - RaF's Narrowing Gold
2. Helppo B
1. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Harmoniaa VH12-003-0347
2. Annika N (VRL-10352) - My Immortal Dei
3. Jonna K. (VRL-00327) - Stine NOR VH12-053-0034
4. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626
5. Pulmu N. (VRL-00102) - Kingston Vendetta
6. Hauru (VRL-08679) - Vermont Dilemercy
7. rio (VRL-08368) - Muistokujan Oliver
8. rio (VRL-08368) - Aelwen Haldir
9. Ajattar (VRL-01121) - Freya of Yeneva VH12-027-0079
10. Jonna K. (VRL-00327) - Hilman Hamuaja VH12-018-0222
11. Ajattar (VRL-01121) - Miona of Yeneva VH12-027-0094
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
13. rio (VRL-08368) - Aelwen Erebor
14. Jonna K. (VRL-00327) - Soft-Spoken Luxus VH12-017-0253
15. Toffe (VRL-09182) - Steekin Hermes VH12-018-0278
16. Ajattar (VRL-01121) - Blueimen VH03-035-7670
17. Hauru (VRL-08679) - Avon Amoreia
18. Procella (VRL-05332) - Circadian
19. Mariella (VRL-02189) - KON Amazing Sindyana
20. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Black Scorpions
21. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
22. weem (VRL-02470) - Ludolf VH11-017-0543
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
24. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
25. Toffe (VRL-09182) - Steekin Jiktiina
26. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
27. Annika N (VRL-10352) - Adelman Ilias
28. Pierre (VRL-10531) - Vieteri
29. Ajattar (VRL-01121) - Bramley's Oliver VH12-029-0085
30. Jonna E. (VRL-02528) - Nerian Led Zep VH11-027-0221
31. Jonna E. (VRL-02528) - Koivukujan Aatu VH11-018-1146
32. weem (VRL-02470) - Breezy Theonor
33. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Sarada
34. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä
35. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
36. Hauru (VRL-08679) - Delodilidiah
37. mori-mori (VRL-11325) - Like This Like That
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
39. rio (VRL-08368) - Rachcliff Cinnamon
40. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sissisotilas
41. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sotalotta
42. Mariella (VRL-02189) - AD Ludacris
43. Pulmu N. (VRL-00102) - Waikiki Wedding Vegas
44. Cric (VRL-05961) - Fresnoy Palma's VH11-022-0081
45. weem (VRL-02470) - Veronita
46. Annika N (VRL-10352) - Kiiran Honey
47. Éowyn (VRL-00101) - Ashwas Nabil al Shadiya
48. Frida (VRL-05826) - Taifun's Chevalier
49. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Sarmatia
50. mori-mori (VRL-11325) - VM Ex's And Oh's
51. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Romanticide
52. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
53. Pierre (VRL-10531) - Kissun Hissu
54. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
55. Toffe (VRL-09182) - Steekin Maisi
56. Annika N (VRL-10352) - Melting Marilis
57. Hauru (VRL-08679) - Red Ringo
58. Pulmu N. (VRL-00102) - Puddle Vegas
59. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Kares
60. Hauru (VRL-08679) - Mortal Niobe
61. Cric (VRL-05961) - April DK VH11-027-0204
62. weem (VRL-02470) - Jefton's Delia
63. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
64. Frida (VRL-05826) - Kaarnan Marianne
65. Laura R. (VRL-00169) - Lir Lìadain
66. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
67. rio (VRL-08368) - Aelwen Red Hugh
68. weem (VRL-02470) - Breezy Belindana VH11-035-0074
69. Annika N (VRL-10352) - Cecam Kesha
70. Jonna K. (VRL-00327) - Kaarnan Vaara VH11-018-1607
3. Helppo A
1. Jessika (VRL-00397) - Fiktion Juksu
2. Cric (VRL-05961) - Rebentos Janneke VH11-027-0029
3. Cery (VRL-02116) - Jefton's Ablach Emain
4. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Grand
5. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
6. Pulmu N. (VRL-00102) - Kingston Whisper
7. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
8. Toffe (VRL-09182) - Steekin Toveri VH12-018-0279
9. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Même
10. Jessika (VRL-00397) - Aavan Unelma
11. Toffe (VRL-09182) - Lakean Samuel VH12-018-0109
12. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Puya
13. Cric (VRL-05961) - Madame NLD VH11-029-0334
14. Milja (VRL-00692) - Hiltu
15. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Raptori
16. rio (VRL-08368) - Carcharoth
17. Pierre (VRL-10531) - SH Vekselin Pedro
18. Hauru (VRL-08679) - Snipe Aye Vicious
19. Cery (VRL-02116) - Labrinth
20. rio (VRL-08368) - Cymrod Fudge Curse
21. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Hurpales
22. Frida (VRL-05826) - Kaarnan Marianne
23. Milja (VRL-00692) - Derbyn Liselotte
24. Milja (VRL-00692) - Aavan Setrina
25. Hilma (VRL-10350) - Halagüeño d'Amelie
26. Jessika (VRL-00397) - Jäpäkän Vilhaartti
27. Jonna E. (VRL-02528) - Taikakuun Sadetta
28. Laura R. (VRL-00169) - Lir Lìadain
29. Procella (VRL-05332) - Majestic Wind VH12-017-0251
30. Toffe (VRL-09182) - Steekin Hilia
31. Cric (VRL-05961) - Hurricane FU VH11-029-0187
32. Hauru (VRL-08679) - Evangeline af Disgaard
33. Annika N (VRL-10352) - Tiilikan Ilona
34. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lennokki
35. Cery (VRL-02116) - Aidan Jam
36. Jonna K. (VRL-00327) - Hilman Hamuaja VH12-018-0222
37. Hilma (VRL-10350) - Haletna
38. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini
39. Kiiwi (VRL-09927) - SS Westside Femme
40. Hauru (VRL-08679) - Snipe Pendragon
41. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Kares
42. rio (VRL-08368) - Cymrod Cool Mustard
43. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti
44. Cric (VRL-05961) - Proctor VIE VH11-027-0050
45. Laura R. (VRL-00169) - Haavelaakson Vilkeri
46. Toffe (VRL-09182) - Steekin Jiktiina
47. Cery (VRL-02116) - Aidan Robuck
48. Procella (VRL-05332) - Interagro VH12-037-0005
49. Jonna K. (VRL-00327) - Kaarnan Maisteri VH11-018-1604
50. Cery (VRL-02116) - Galways Dai
51. Frida (VRL-05826) - Taifun's Chevalier
52. Hauru (VRL-08679) - Mission Penny
53. Pierre (VRL-10531) - Fokker 54. Annika N (VRL-10352) - Kesäkapina Mer
55. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
56. Annika N (VRL-10352) - 1hku D44 Mer
57. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Sinja
58. Dior (VRL-10443) - Baldwin Dazzle
59. rio (VRL-08368) - Cymrod Miss Natalia
60. rio (VRL-08368) - Cymrod Bay Princess
61. Jessika (VRL-00397) - Aavan Hilkka
62. Ajattar (VRL-01121) - Royston's Prada
63. Milja (VRL-00692) - Kasarmin Heinähelmiina
64. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Izefia
65. Hauru (VRL-08679) - Avenuir Delta
66. Jonna K. (VRL-00327) - Stine NOR VH12-053-0034
67. Cric (VRL-05961) - Gossen DK VH11-027-0201
68. Pierre (VRL-10531) - Faaraottaren Kolli
69. Ajattar (VRL-01121) - Jamaica Beat
70. Annika N (VRL-10352) - Fiktion Reetu
4. Vaativa B
1. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Adonis VH11-023-0019
2. Pulmu N. (VRL-00102) - Kingston Vendetta
3. weem (VRL-02470) - Coralie HB VH11-027-0046
4. rio (VRL-08368) - Cymrod Cool Mustard
5. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Dominikaa VH12-003-0318
6. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton
7. rio (VRL-08368) - Cymrod Fudge Curse
8. Cric (VRL-05961) - Pieni Suuri Metsänkeiju
9. Jonna E. (VRL-02528) - Koistilan Tuska VH12-018-0246
10. weem (VRL-02470) - Breezy Semele
11. Jonna E. (VRL-02528) - Tori VH11-018-0169
12. Toffe (VRL-09182) - Steekin Toveri VH12-018-0279
13. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lennokki
14. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
15. Laura R. (VRL-00169) - Haavelaakson Vilkeri
16. Hauru (VRL-08679) - Snipe Florian
17. Jessika (VRL-00397) - Riiviöiden Iltasatu
18. Pulmu N. (VRL-00102) - La Puma
19. weem (VRL-02470) - Endless Wave VH11-035-0023
20. Annika N (VRL-10352) - Tiilikan Ilona
21. Cric (VRL-05961) - Conrad v. Bahnhof VH11-027-0043
22. Cery (VRL-02116) - Painswick Arman
23. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Rasim VH11-003-0191
24. rio (VRL-08368) - Cymrod Miss Natalia
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ketku VH11-018-1372
26. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu
27. Alma (VRL-08691) - Painswick Gingerlimit
28. Annika N (VRL-10352) - Kesäkapina Mer
29. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Sinja
30. Cery (VRL-02116) - Tamtary SLC
31. Jessika (VRL-00397) - Aavan Lumikki
32. Hauru (VRL-08679) - Snipe Rubik
33. Jessika (VRL-00397) - Koivukujan Väinö
34. Hauru (VRL-08679) - Napoleon
35. Toffe (VRL-09182) - Steekin Neelia VH11-018-1590
36. Toffe (VRL-09182) - Lakean Samuel VH12-018-0109
37. rio (VRL-08368) - Carcharoth
38. Hauru (VRL-08679) - Phileas Decahedron
39. Cric (VRL-05961) - Viehättävän Errori
40. Hauru (VRL-08679) - Queen Anne's Revenge
41. Cery (VRL-02116) - Adanné Interference
42. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Eversti
43. Annika N (VRL-10352) - Fiktion Reetu
44. Toffe (VRL-09182) - Steekin Hilia
45. Cery (VRL-02116) - Aidan Raccahl
46. weem (VRL-02470) - Vincent HB VH11-027-0045
47. Jonna K. (VRL-00327) - Kaarnan Maisteri VH11-018-1604
48. Pulmu N. (VRL-00102) - Chilin Chili
49. rio (VRL-08368) - Cymrod Bay Princess
50. Milja (VRL-00692) - Viehättävän Etuilija
51. Jessika (VRL-00397) - Haperon Hurri
52. weem (VRL-02470) - Dancin' Breezy VH11-027-0230
53. Milja (VRL-00692) - Aavan Minja
54. Annika N (VRL-10352) - 1hku D44 Mer
55. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini
56. Pierre (VRL-10531) - Retku HUI
57. Alma (VRL-08691) - Jefton's Vivian
58. Jonna E. (VRL-02528) - Aavan Nelli
59. Pulmu N. (VRL-00102) - Heartbreaker II
60. Cric (VRL-05961) - Mistyfall's Fizette VH11-027-0048
61. Pierre (VRL-10531) - Koston Tahdonvoima
62. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Paralyziaa VH12-003-0286
63. Milja (VRL-00692) - Koston Velmu
64. Toffe (VRL-09182) - Tiilikan Uuvana VH12-018-0059
65. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus
66. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Morphine VH11-003-0190
67. Pulmu N. (VRL-00102) - Colours Upside WAS
68. Cery (VRL-02116) - Aidan Shamin
69. Jessika (VRL-00397) - Steekin Peetu
70. Cric (VRL-05961) - Biscuit Luxus
5. Vaativa A
1. Cric (VRL-05961) - Pieni Suuri Metsänkeiju
2. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Burnout VH11-078-0004
3. Milja (VRL-00692) - Kivikylän Nasu
4. kati (VRL-10361) - Dimman Tuhatjalkainen
5. Norpatar (VRL-09562) - Squirrel Plague
6. rio (VRL-08368) - Blue Nash
7. Kiiwi (VRL-09927) - Arguineguin
8. Pulmu N. (VRL-00102) - L'assommoir PB
9. Toffe (VRL-09182) - Milkan Wuodatus VH11-018-1599
10. rio (VRL-08368) - Havana Cooler
11. weem (VRL-02470) - Good Morning DON VH11-202-0067
12. Hauru (VRL-08679) - Sirius
13. mystic (VRL-11734) - Shiloh ox
14. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa
15. rio (VRL-08368) - Caribou Lou
16. weem (VRL-02470) - Locarno de Grant
17. weem (VRL-02470) - Channing DON VH11-044-0424
18. kati (VRL-10361) - Seven Sins 157
19. mystic (VRL-11734) - PT's Black Billy ox
20. Milja (VRL-00692) - Koistilan Rilla
21. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Domination VH11-003-0396
22. Pulmu N. (VRL-00102) - Costa Pirat
23. Jonna E. (VRL-02528) - Aavan Niila
24. weem (VRL-02470) - Blackbird DON VH06-044-8878
25. Hauru (VRL-08679) - Yanhoven Randalf
26. Jonna E. (VRL-02528) - Riiviöiden Riitelijä VH11-018-0686
27. Frida (VRL-05826) - Romasanta
28. mystic (VRL-11734) - Madelenessa
29. Norpatar (VRL-09562) - Duren Dreigen
30. kati (VRL-10361) - Sadun Tähti
31. mystic (VRL-11734) - BS Ablaze However ox
32. Toffe (VRL-09182) - Tiilikan Uuvana VH12-018-0059
33. Hauru (VRL-08679) - Snipe Logan
34. Kiiwi (VRL-09927) - Barbarossa Dans ASP
35. Zack (VRL-01221) - Tysächa
36. Norpatar (VRL-09562) - Kiivas Rikollinen
37. Milja (VRL-00692) - Reetukka HUI
38. Cric (VRL-05961) - Vinlannin Lämäri VH11-018-0522
39. mystic (VRL-11734) - PT's Zito Witko ox
40. Norpatar (VRL-09562) - Kaukalan Andreas
41. kati (VRL-10361) - Lähikorven Velikulta
42. Milja (VRL-00692) - Aavan Tilpehööri
43. Hilma (VRL-10350) - Dirty Dancer
44. kati (VRL-10361) - Red Mind
45. Hauru (VRL-08679) - Alcazar af Gadereng
46. rio (VRL-08368) - Doble Cola
47. weem (VRL-02470) - Kenda de Grant VH11-066-0038
48. Frida (VRL-05826) - Fairtown Perle
49. Hauru (VRL-08679) - Perlemor
50. Norpatar (VRL-09562) - Trollkarl 'If
51. Pulmu N. (VRL-00102) - Silvestre
52. rio (VRL-08368) - April Fools