ERJ Esteratsastuskilpailut 21/06/2012

- Pvm 21/06/2012 - Vip 17/06/2012
- Järjestäjä Jonna K. (VRL-00327) / Kilva JK
- Kilpailut ovat avoinna kaikille

Säännöt / osallistuminen

- Yhdeltä omistajalta max. 6 hevosta / luokka.
- Yksi omistaja voi osallistua vaikka kaikkiin luokkiin.
- Yksi hevonen voi osallistua max. kahteen luokkaan.
- Yhteen luokkaan max. 80 osallistujaa.
- Kaikilla kilpailuihin osallistuvilla tulee olla VRL-tunnus.
- Hevosen VH-tunnus tai ratsastajan seuraan kuuluminen eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.
Ilmoittautumiset
- osoitteeseen laatutyyppi@takaisku.net otsikolla ERJ 018-020 (tai ERJ 019)
- muodossa Luokka (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi ja mahd. VH-tunnus<br>
HUOM! Muista myös br-tagi!
ERJ 018, ERJ 019, ERJ 020

Luokat

1. 60 cm 57/80 Tulokset
2. 70 cm 79/80 Tulokset
3. 80 cm 75/80 Tulokset
4. 90 cm 80/80 Tulokset
5. 100 cm 80/80 Tulokset

Osallistujat / Tulokset

1. 60 cm
1. mori-mori (VRL-11325) - Araminta
2. NuuNuu (VRL-02068) - Cedion Anynnawg
3. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626
4. Jade- (VRL-05446) - Gentleman of Jewel
5. Piste (VRL-11720) - Luna's Sunset
6. Piste (VRL-11720) - Mother Love
7. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
8. NuuNuu (VRL-02068) - Glenwood Evan
9. Nora (VRL-02066) - Rosario
10. Annika N (VRL-10352) - Allt Eller Ingenting SWE
11. NuuNuu (VRL-02068) - Cranberry's Miril
12. Cery (VRL-02116) - Jefton's Ablach Emain
13. mystic (VRL-11734) - Hamlett of Jewel
14. rio (VRL-08368) - Aelwen Aranwen
15. Assi (VRL-01285) - Porthcawl Nemesis VH12-024-0029
16. Annika N (VRL-10352) - Kaboom B
17. Norpatar (VRL-09562) - Barapas
18. Annika N (VRL-10352) - Shannye Diva
19. Cric (VRL-05961) - Jesper SWE VH11-017-0052
20. apiljavanilja (VRL-02083) - Medina of Jewel
21. rio (VRL-08368) - Aviator ANW
22. Nora (VRL-02066) - Trigo
23. Piste (VRL-11720) - Little Beauty
24. Assi (VRL-01285) - Ceabury Blodyn VH12-022-0048
25. Jade- (VRL-05446) - Mad Teaparty
26. mystic (VRL-11734) - Mercos Loncher
27. Annika N (VRL-10352) - Kimberly B
28. Annika N (VRL-10352) - Steekin Oliver
29. Nora (VRL-02066) - Caballo Loco
30. Jonna E. (VRL-02528) - Diamond Rhia Crow
31. Cery (VRL-02116) - Aidan Staross
32. rio (VRL-08368) - Carcharoth
33. Jade- (VRL-05446) - Moons Edwina
34. Jade- (VRL-05446) - Harjakon Beatrix
35. Nora (VRL-02066) - AFF Baldomero
36. Latu (VRL-01436) - Hawadah Azhar NU ox
37. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla
38. Cery (VRL-02116) - Aidan Robuck
39. rio (VRL-08368) - Bello Nuevo ANW
40. apiljavanilja (VRL-02083) - Hywarrd Fairley
41. mystic (VRL-11734) - Moons Winona
42. Cery (VRL-02116) - Labrinth
43. rio (VRL-08368) - Aelwen Buck
44. Piste (VRL-11720) - Daddy's Girl
45. Piste (VRL-11720) - Vanilla Dream
46. Jonna E. (VRL-02528) - Crowberry Bianca
47. Norpatar (VRL-09562) - Muito Bom
48. Norpatar (VRL-09562) - Bruuttus
49. Norpatar (VRL-09562) - Marabilloso
50. Cery (VRL-02116) - Galways Dai
51. Piste (VRL-11720) - Finnish Dream Minnie
52. Annika N (VRL-10352) - Tiilikan Ilona
53. Latu (VRL-01436) - Pii-Piirto
54. Latu (VRL-01436) - Ärmätti NU
55. Assi (VRL-01285) - Glenwood Cadwr Earl VH12-022-0047
56. rio (VRL-08368) - Aelwen Wiezel
57. Cery (VRL-02116) - Aidan Jam
2. 70 cm
1. mystic (VRL-11734) - Moons Winona
2. zibra (VRL-09922) - Xtreme
3. zibra (VRL-09922) - Rascal
4. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
5. Pierre (VRL-10531) - Välkkeen Pirra
6. Sorja (VRL-11436) - Cecam Crypton
7. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla
8. NuuNuu (VRL-02068) - Cwmnantcol Ffanci
9. Cery (VRL-02116) - Aidan Raccahl
10. Annika N (VRL-10352) - Kaboom B
11. Jonna E. (VRL-02528) - Marmelade LAC VH12-053-0046
12. Pierre (VRL-10531) - Mehtälän Piritti
13. Nora (VRL-02066) - Rosario
14. Norpatar (VRL-09562) - Muito Bom
15. Nora (VRL-02066) - AFF Baldomero
16. Norpatar (VRL-09562) - Rayan Gruaige
17. Cery (VRL-02116) - Tamtary SLC
18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magic Attitude
19. Jonna E. (VRL-02528) - Kiiran Nella VH11-017-0627
20. Pierre (VRL-10531) - Pikku Myy
21. Susanna (VRL-03881) - Houdini's Ethel Mirtz
22. Piste (VRL-11720) - Vanilla Dream
23. Annika N (VRL-10352) - Shannye Diva
24. zibra (VRL-09922) - Bérénice
25. Latu (VRL-01436) - Pii-Piirto
26. rio (VRL-08368) - Gwalch Neifion
27. Jannica (VRL-04799) - A.D. Thorbjörn
28. Annika N (VRL-10352) - Allt Eller Ingenting SWE
29. Jannica (VRL-04799) - A.D. Madison
30. Piste (VRL-11720) - All-time Emma
31. Nora (VRL-02066) - Caballo Loco
32. Assi (VRL-01285) - Porthcawl Nemesis VH12-024-0029
33. Latu (VRL-01436) - Rohmulan Nokikolari
34. Norpatar (VRL-09562) - Duren Dingo
35. rio (VRL-08368) - Wynn Matholwch Dawn
36. Unte (VRL-08651) - Alchemist LAC
37. Latu (VRL-01436) - Ärmätti NU
38. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628
39. NuuNuu (VRL-02068) - Cranberry's Miril
40. Assi (VRL-01285) - Glenwood Cadwr Earl VH12-022-0047
41. Assi (VRL-01285) - Ceabury Blodyn VH12-022-0048
42. apiljavanilja (VRL-02083) - Medina of Jewel
43. apiljavanilja (VRL-02083) - Hywarrd Fairley
44. zibra (VRL-09922) - Circumstance
45. Annika N (VRL-10352) - Steekin Oliver
46. Unte (VRL-08651) - Aelwen Sir Nicolas VH11-024-0194
47. Lallu (VRL-11397) - Little Miss Sunshine
48. Jonna E. (VRL-02528) - Dark Cocoon Crow
49. Piste (VRL-11720) - Born as a Star
50. Norpatar (VRL-09562) - Marabilloso
51. Jonna E. (VRL-02528) - Aidan Ivonne
52. Cery (VRL-02116) - Aidan Shamin
53. Jonna E. (VRL-02528) - Satulinnan Malla
54. mori-mori (VRL-11325) - Araminta
55. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä
56. Jannica (VRL-04799) - Nollan
57. Piste (VRL-11720) - Mother Love
58. Piste (VRL-11720) - Finnish Dream Minnie
59. Piste (VRL-11720) - Dancing Lines
60. Annika N (VRL-10352) - Tiilikan Ilona
61. rio (VRL-08368) - Chwyf Ffarwel Dawn
62. Annika N (VRL-10352) - Kimberly B
63. rio (VRL-08368) - Cochwydd Dawn
64. zibra (VRL-09922) - Abstrakt
65. rio (VRL-08368) - Gwalch Ebrill
66. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
67. rio (VRL-08368) - Caelwen Luned
68. Cery (VRL-02116) - Adanné Interference
69. Pierre (VRL-10531) - Harmin Humi-Tutti
70. Cric (VRL-05961) - Garnet Yahoo VH11-024-0148
71. NuuNuu (VRL-02068) - Glenwood Evan
72. Cric (VRL-05961) - The Second Life v.d. Jewel VH11-017-0366
73. Nora (VRL-02066) - Trigo
74. Cery (VRL-02116) - Aidan Rodos
75. Cery (VRL-02116) - Painswick Arman
76. Latu (VRL-01436) - Hawadah Azhar NU ox
77. NuuNuu (VRL-02068) - Llew Coed Peissawg
78. mystic (VRL-11734) - Hamlett of Jewel
79. Jade- (VRL-05446) - Takamaiden Enkeli
3. 80 cm
1. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Hurpales
2. Alina.M (VRL-06363) - Vaapukan Nostalgia VH06-018-9821
3. apiljavanilja (VRL-02083) - Kaamoshurmuritar CC
4. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
5. Jannica (VRL-04799) - Nollan
6. Nora (VRL-02066) - Vinatero
7. Jannica (VRL-04799) - A.D. Thorbjörn
8. Unte (VRL-08651) - Alchemist LAC
9. Latu (VRL-01436) - Kadonnut Kaupunkiin
10. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
11. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magic Attitude
12. Jannica (VRL-04799) - A.D. Madison
13. Pierre (VRL-10531) - Välkkeen Pirra
14. Jonna E. (VRL-02528) - Marmelade LAC VH12-053-0046
15. Alina.M (VRL-06363) - Puolukan Hellurei VH06-018-8627
16. Piste (VRL-11720) - Born as a Star
17. Latu (VRL-01436) - Presta Nadezhda
18. Nora (VRL-02066) - Un Flechazo
19. Uppe (VRL-11253) - Murskavoitto
20. zibra (VRL-09922) - Gentleman
21. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Idril VH12-023-0029
22. Assi (VRL-01285) - Birgir Efrain VH12-027-0108
23. Latu (VRL-01436) - Rohmulan Nokikolari
24. Annika N (VRL-10352) - Taikakuun Nella
25. mori-mori (VRL-11325) - VM Ex's And Oh's
26. mystic (VRL-11734) - Mistelin ensinmäinen Herra
27. Pierre (VRL-10531) - Mehtälän Piritti
28. Assi (VRL-01285) - Canllaith Breandran VH12-022-0015
29. Piste (VRL-11720) - Dancing Lines
30. zibra (VRL-09922) - Cotillion Bristol
31. mori-mori (VRL-11325) - Sunspot Ring
32. doubledot (VRL-12010) - Carnival of Rust
33. Norpatar (VRL-09562) - Rikottu Ässä
34. Assi (VRL-01285) - Cloonhill Bright Delphi VH11-035-0272
35. zibra (VRL-09922) - Holly's Skilful
36. rio (VRL-08368) - Gwalch Ebrill
37. rio (VRL-08368) - Caelwen Luned
38. Jade- (VRL-05446) - Jetten Ruutukuiskaus
39. apiljavanilja (VRL-02083) - Ensilumi VIA
40. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä
41. Nora (VRL-02066) - Mesquite Lily x
42. Unte (VRL-08651) - Aelwen Sir Nicolas VH11-024-0194
43. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Welhotar
44. Norpatar (VRL-09562) - Kaunisrannan Andreas
45. Sorja (VRL-11436) - Varjomäen Keisari
46. rio (VRL-08368) - Gwalch Neifion
47. zibra (VRL-09922) - U-Sving Foran
48. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
49. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia
50. Pierre (VRL-10531) - Pikku Myy
51. Assi (VRL-01285) - Eirwen Tywyll VH12-023-0012
52. Jonna E. (VRL-02528) - Aidan Ivonne
53. Susanna (VRL-03881) - Good as Gold VH12-100-0003
54. Annika N (VRL-10352) - 1hku D44 Mer
55. Jade- (VRL-05446) - Takamaiden Enkeli
56. Norpatar (VRL-09562) - Rayan Gruaige
57. Norpatar (VRL-09562) - Duren Dingo
58. rio (VRL-08368) - Wynn Matholwch Dawn
59. Alina.M (VRL-06363) - Hämypuron Repolainen VH04-018-3803
60. Norpatar (VRL-09562) - Vihi Tuisku
61. Piste (VRL-11720) - More than a Lot
62. Rachin (VRL-08660) - Spíonán
63. Pierre (VRL-10531) - Harmin Humi-Tutti
64. Jade- (VRL-05446) - Harjakon Rommi
65. rio (VRL-08368) - Chwyf Ffarwel Dawn
66. Susanna (VRL-03881) - Houdini's Ethel Mirtz
67. rio (VRL-08368) - Cochwydd Dawn
68. Nora (VRL-02066) - Mafius Ter
69. Piste (VRL-11720) - All-time Emma
70. Piste (VRL-11720) - More than a Lot
71. Alina.M (VRL-06363) - Valkean Uniikki VH06-018-3981
72. Assi (VRL-01285) - Clockwork Clown VH12-027-0110
4. 90 cm
1. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Hurpales
2. Assi (VRL-01285) - Canllaith Breandran VH12-022-0015
3. Unte (VRL-08651) - Didius Liud
4. damn (VRL-08514) - Sborone of Yeneva VH12-029-0183
5. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
6. Pierre (VRL-10531) - Retku HUI
7. lyllis (VRL-11107) - Boomslang VH12-017-0313
8. Latu (VRL-01436) - Kadonnut Kaupunkiin
9. damn (VRL-08514) - Yoggi Mirtillo
10. mori-mori (VRL-11325) - Sunspot Ring
11. Ajattar (VRL-01121) - Freya of Yeneva VH12-027-0079
12. Jannica (VRL-04799) - A.D. Silver King
13. Piste (VRL-11720) - More than a Lot
14. Ajattar (VRL-01121) - Jamaica Beat
15. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Kaamos
16. rio (VRL-08368) - Rhown Gorawen
17. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
18. Pierre (VRL-10531) - Lakean Jatiriti
19. Annika N (VRL-10352) - Cheer Deep
20. Jonna E. (VRL-02528) - Merwin Magician LAC VH11-025-0080
21. Jonna E. (VRL-02528) - Harharetken Huimaava
22. Norpatar (VRL-09562) - Vihi Tuisku
23. Piste (VRL-11720) - Aurora
24. Jonna E. (VRL-02528) - Lakean Arpia VH11-018-1317
25. apiljavanilja (VRL-02083) - Aidan Shamin
26. Jannica (VRL-04799) - Aveman Angel Ether ox
27. damn (VRL-08514) - Chocovanilla Champ
28. Assi (VRL-01285) - Eirwen Tywyll VH12-023-0012
29. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti
30. Piste (VRL-11720) - Quick Peace
31. Norpatar (VRL-09562) - Kaunisrannan Andreas
32. NuuNuu (VRL-02068) - Cwmnantcol Ffanci
33. Uppe (VRL-11253) - Saegrim Dawn
34. Piste (VRL-11720) - Black Rose
35. damn (VRL-08514) - Utsiktens Knoblauch
36. Norpatar (VRL-09562) - BumBum Bumba
37. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
38. Piste (VRL-11720) - le Rêve Bloody Mary
39. Annika N (VRL-10352) - Taikakuun Nella
40. Ajattar (VRL-01121) - Miona of Yeneva VH12-027-0094
41. rio (VRL-08368) - Cymrod Bay Hubertus
42. Norpatar (VRL-09562) - Rikottu Ässä
43. Nora (VRL-02066) - Vinatero
44. rio (VRL-08368) - Cymrod London Beauty
45. apiljavanilja (VRL-02083) - Kaamoshurmuritar CC
46. Nora (VRL-02066) - Mafius Ter
47. apiljavanilja (VRL-02083) - Ensilumi VIA
48. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia
49. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Delphine VH12-035-0054
50. Milja (VRL-00692) - Aavan Täyspotti
51. NuuNuu (VRL-02068) - Llew Coed Peissawg
52. lyllis (VRL-11107) - Hardcore Max VH04-017-6617
53. Uppe (VRL-11253) - Wishful Win Way
54. Pierre (VRL-10531) - Turjakkeen Tarantella
55. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Welhotar
56. Nora (VRL-02066) - Un Flechazo
57. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Auroora
58. Assi (VRL-01285) - Rochirion Dawn VH12-023-0015
59. NuuNuu (VRL-02068) - Criallt Edern
60. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Idril VH12-023-0029
61. Norpatar (VRL-09562) - Dewey BRN
62. Milja (VRL-00692) - Cedion Faery Princess VH11-022-0121
63. damn (VRL-08514) - Inschallah
64. rio (VRL-08368) - Cymrod Dusty Nebraska
65. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
66. Annika N (VRL-10352) - Riiviöiden Ritari-Ässä
67. Pierre (VRL-10531) - SH Vekselin Pedro
68. Piste (VRL-11720) - Miss Universe
69. Annika N (VRL-10352) - 1hku D44 Mer
70. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Emertus
71. mori-mori (VRL-11325) - VM Ex's And Oh's
72. Ficena (VRL-09971) - Vili
73. damn (VRL-08514) - Nurias Aprilia
74. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
75. rio (VRL-08368) - Morcan Isolde AN
76. Nora (VRL-02066) - Mesquite Lily x
77. Assi (VRL-01285) - Birgir Efrain VH12-027-0108
78. Jonna E. (VRL-02528) - Nerian Led Zep VH11-027-0221
79. rio (VRL-08368) - Rhown Derevell
80. Jannica (VRL-04799) - Cusop's Neptune
81. apiljavanilja (VRL-02083) - Rotvallin Nozzo
5. 100 cm
1. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Sadist
2. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Agrippa VH12-027-0107
3. Nora (VRL-02066) - Salome Hexen
4. rio (VRL-08368) - Rhown Derevell
5. Assi (VRL-01285) - Aidan Gildroy VH11-035-0185
6. Jonna E. (VRL-02528) - Nerian Led Zep VH11-027-0221
7. damn (VRL-08514) - Inschallah
8. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Kaamos
9. apiljavanilja (VRL-02083) - Aidan Shamin
10. Cric (VRL-05961) - Candy SWE VH11-027-0148
11. Pierre (VRL-10531) - Moon Toope
12. Jonna E. (VRL-02528) - Lakean Arpia VH11-018-1317
13. Mariella (VRL-02189) - Rajattoman Merriina
14. damn (VRL-08514) - Nurias Aprilia
15. rio (VRL-08368) - Cymrod Dusty Nebraska
16. rio (VRL-08368) - Cymrod Bay Hubertus
17. Jonna E. (VRL-02528) - Merwin Magician LAC VH11-025-0080
18. Yogi (VRL-00072) - Wilma&Wilhelmiina VH05-018-7884
19. Ajattar (VRL-01121) - Jamaica Beat
20. Alma (VRL-08691) - Fame's Dianora
21. damn (VRL-08514) - Yoggi Mirtillo
22. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
23. Pierre (VRL-10531) - Fokker
24. Uppe (VRL-11253) - Philibert
25. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
26. Yogi (VRL-00072) - Derbyn Inke-Asteri VH11-018-0791
27. rio (VRL-08368) - Rhown Gorawen
28. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sotalotta
29. Assi (VRL-01285) - Painswick Brónach VH12-035-0074
30. Pierre (VRL-10531) - Faaraottaren Kolli
31. apiljavanilja (VRL-02083) - Rotvallin Nozzo
32. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Emertus
33. Milja (VRL-00692) - Cedion Faery Princess VH11-022-0121
34. Ficena (VRL-09971) - Huvin Vinketti
35. Yogi (VRL-00072) - Koijjari VH11-018-1545
36. Nora (VRL-02066) - Annabella HIP
37. lyllis (VRL-11107) - Hardcore Max VH04-017-6617
38. Uppe (VRL-11253) - Saegrim Dawn
39. damn (VRL-08514) - Utsiktens Knoblauch
40. Cric (VRL-05961) - Jefton's Derwen VH11-029-0207
41. Latu (VRL-01436) - Augurey NU
42. Uppe (VRL-11253) - Celine
43. lyllis (VRL-11107) - Boomslang VH12-017-0313
44. Ficena (VRL-09971) - Hunajapuron Silja
45. rio (VRL-08368) - Cymrod London Beauty
46. Cric (VRL-05961) - Rotvallin Abela VH11-027-0041
47. Jonna E. (VRL-02528) - Harharetken Huimaava
48. Nora (VRL-02066) - Felina Ter
49. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Bridie VH12-023-0014
50. Mariella (VRL-02189) - Viuhtiina BRE
51. Uppe (VRL-11253) - Wishful Win Way
52. Latu (VRL-01436) - Halloweenie
53. Ficena (VRL-09971) - Bare Necessities
54. Pierre (VRL-10531) - Antoisan Jaatina
55. Mariella (VRL-02189) - Moon Jalosointu
56. Ficena (VRL-09971) - Raamikas
57. Nora (VRL-02066) - Croline Ter
58. Cric (VRL-05961) - Nilane Efrain VH11-027-0024
59. Nora (VRL-02066) - Malcolm of Yeneva
60. Ficena (VRL-09971) - Vili
61. damn (VRL-08514) - Sborone of Yeneva VH12-029-0183
62. Assi (VRL-01285) - Joëlle VH12-029-0079
63. Assi (VRL-01285) - Lumivuon Malinalda VH12-023-0011
64. Ficena (VRL-09971) - Viehättävän Harmori
65. Milja (VRL-00692) - Aavan Täyspotti
66. Unte (VRL-08651) - Didius Liud
67. damn (VRL-08514) - Chocovanilla Champ
68. rio (VRL-08368) - Morcan Isolde AN
69. Annika N (VRL-10352) - Riiviöiden Ritari-Ässä
70. Yogi (VRL-00072) - Koistilan Taikavirna VH11-018-1304
71. Alma (VRL-08691) - Jefton's Benjamin VH12-027-0080
72. Ajattar (VRL-01121) - Freya of Yeneva VH12-027-0079
73. Ajattar (VRL-01121) - Miona of Yeneva VH12-027-0094
74. Latu (VRL-01436) - Chimaera MUST
75. Latu (VRL-01436) - Vladimir VEC
76. Pierre (VRL-10531) - SH Murtima
77. Annika N (VRL-10352) - Cheer Deep
78. Nora (VRL-02066) - Luke DHF
79. Piste (VRL-11720) - Aurora
80. NuuNuu (VRL-02068) - Llygedyn Carwr
81. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048