ERJ Esteratsastuskilpailut 20/06/2012

- Pvm 20/06/2012 - Vip 17/06/2012
- Järjestäjä Jonna K. (VRL-00327) / Kilva JK
- Kilpailut ovat avoinna kaikille

Säännöt / osallistuminen

- Yhdeltä omistajalta max. 6 hevosta / luokka.
- Yksi omistaja voi osallistua vaikka kaikkiin luokkiin.
- Yksi hevonen voi osallistua max. kahteen luokkaan.
- Yhteen luokkaan max. 80 osallistujaa.
- Kaikilla kilpailuihin osallistuvilla tulee olla VRL-tunnus.
- Hevosen VH-tunnus tai ratsastajan seuraan kuuluminen eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.
Ilmoittautumiset
- osoitteeseen laatutyyppi@takaisku.net otsikolla ERJ 018-020 (tai ERJ 018)
- muodossa Luokka (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi ja mahd. VH-tunnus<br>
HUOM! Muista myös br-tagi!
ERJ 018, ERJ 019, ERJ 020

Luokat

1. 60 cm 57/80 Tulokset
2. 70 cm 79/80 Tulokset
3. 80 cm 75/80 Tulokset
4. 90 cm 80/80 Tulokset
5. 100 cm 80/80 Tulokset

Osallistujat / Tulokset

1. 60 cm
1. Jade- (VRL-05446) - Harjakon Beatrix
2. Assi (VRL-01285) - Ceabury Blodyn VH12-022-0048
3. mystic (VRL-11734) - Mercos Loncher
4. Annika N (VRL-10352) - Allt Eller Ingenting SWE
5. rio (VRL-08368) - Aelwen Buck
6. Annika N (VRL-10352) - Kimberly B
7. Annika N (VRL-10352) - Tiilikan Ilona
8. Norpatar (VRL-09562) - Muito Bom
9. Nora (VRL-02066) - Rosario
10. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla
11. Norpatar (VRL-09562) - Marabilloso
12. Nora (VRL-02066) - Caballo Loco
13. Nora (VRL-02066) - AFF Baldomero
14. Annika N (VRL-10352) - Steekin Oliver
15. Cery (VRL-02116) - Galways Dai
16. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
17. Piste (VRL-11720) - Luna's Sunset
18. Jade- (VRL-05446) - Gentleman of Jewel
19. Annika N (VRL-10352) - Kaboom B
20. rio (VRL-08368) - Aviator ANW
21. Latu (VRL-01436) - Pii-Piirto
22. Latu (VRL-01436) - Hawadah Azhar NU ox
23. NuuNuu (VRL-02068) - Cedion Anynnawg
24. Norpatar (VRL-09562) - Bruuttus
25. Cery (VRL-02116) - Labrinth
26. Piste (VRL-11720) - Daddy's Girl
27. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626
28. Jade- (VRL-05446) - Mad Teaparty
29. Piste (VRL-11720) - Little Beauty
30. apiljavanilja (VRL-02083) - Medina of Jewel
31. Cric (VRL-05961) - Jesper SWE VH11-017-0052
32. Piste (VRL-11720) - Finnish Dream Minnie
33. Annika N (VRL-10352) - Shannye Diva
34. rio (VRL-08368) - Aelwen Aranwen
35. Jonna E. (VRL-02528) - Crowberry Bianca
36. rio (VRL-08368) - Aelwen Wiezel
37. NuuNuu (VRL-02068) - Cranberry's Miril
38. mystic (VRL-11734) - Hamlett of Jewel
39. apiljavanilja (VRL-02083) - Hywarrd Fairley
40. NuuNuu (VRL-02068) - Glenwood Evan
41. mystic (VRL-11734) - Moons Winona
42. Cery (VRL-02116) - Jefton's Ablach Emain
43. rio (VRL-08368) - Carcharoth
44. Assi (VRL-01285) - Glenwood Cadwr Earl VH12-022-0047
45. Piste (VRL-11720) - Vanilla Dream
46. rio (VRL-08368) - Bello Nuevo ANW
47. mori-mori (VRL-11325) - Araminta
48. Latu (VRL-01436) - Ärmätti NU
49. Nora (VRL-02066) - Trigo
50. Piste (VRL-11720) - Mother Love
51. Cery (VRL-02116) - Aidan Robuck
52. Jade- (VRL-05446) - Moons Edwina
53. Norpatar (VRL-09562) - Barapas
54. Jonna E. (VRL-02528) - Diamond Rhia Crow
55. Cery (VRL-02116) - Aidan Jam
56. Assi (VRL-01285) - Porthcawl Nemesis VH12-024-0029
57. Cery (VRL-02116) - Aidan Staross
2. 70 cm
1. Nora (VRL-02066) - Rosario
2. Pierre (VRL-10531) - Mehtälän Piritti
3. Cery (VRL-02116) - Aidan Rodos
4. Lallu (VRL-11397) - Little Miss Sunshine
5. rio (VRL-08368) - Cochwydd Dawn
6. Piste (VRL-11720) - Dancing Lines
7. Cric (VRL-05961) - The Second Life v.d. Jewel VH11-017-0366
8. Jade- (VRL-05446) - Takamaiden Enkeli
9. Jannica (VRL-04799) - Nollan
10. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä
11. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
12. Annika N (VRL-10352) - Steekin Oliver
13. Unte (VRL-08651) - Aelwen Sir Nicolas VH11-024-0194
14. Piste (VRL-11720) - All-time Emma
15. Latu (VRL-01436) - Pii-Piirto
16. mystic (VRL-11734) - Moons Winona
17. zibra (VRL-09922) - Bérénice
18. Assi (VRL-01285) - Porthcawl Nemesis VH12-024-0029
19. Piste (VRL-11720) - Vanilla Dream
20. Cery (VRL-02116) - Aidan Shamin
21. Jannica (VRL-04799) - A.D. Thorbjörn
22. Latu (VRL-01436) - Hawadah Azhar NU ox
23. zibra (VRL-09922) - Rascal
24. Pierre (VRL-10531) - Pikku Myy
25. Cery (VRL-02116) - Tamtary SLC
26. Pierre (VRL-10531) - Harmin Humi-Tutti
27. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magic Attitude
28. Latu (VRL-01436) - Rohmulan Nokikolari
29. Annika N (VRL-10352) - Kimberly B
30. Jannica (VRL-04799) - A.D. Madison
31. apiljavanilja (VRL-02083) - Hywarrd Fairley
32. Annika N (VRL-10352) - Tiilikan Ilona
33. Sorja (VRL-11436) - Cecam Crypton
34. Assi (VRL-01285) - Glenwood Cadwr Earl VH12-022-0047
35. NuuNuu (VRL-02068) - Cranberry's Miril
36. Pierre (VRL-10531) - Välkkeen Pirra
37. Assi (VRL-01285) - Ceabury Blodyn VH12-022-0048
38. Piste (VRL-11720) - Born as a Star
39. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
40. Annika N (VRL-10352) - Allt Eller Ingenting SWE
41. rio (VRL-08368) - Caelwen Luned
42. zibra (VRL-09922) - Abstrakt
43. Jonna E. (VRL-02528) - Kiiran Nella VH11-017-0627
44. zibra (VRL-09922) - Circumstance
45. rio (VRL-08368) - Gwalch Ebrill
46. NuuNuu (VRL-02068) - Llew Coed Peissawg
47. Piste (VRL-11720) - Finnish Dream Minnie
48. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628
49. Norpatar (VRL-09562) - Rayan Gruaige
50. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla
51. zibra (VRL-09922) - Xtreme
52. rio (VRL-08368) - Chwyf Ffarwel Dawn
53. Unte (VRL-08651) - Alchemist LAC
54. NuuNuu (VRL-02068) - Cwmnantcol Ffanci
55. Susanna (VRL-03881) - Houdini's Ethel Mirtz
56. Nora (VRL-02066) - Trigo
57. Cery (VRL-02116) - Aidan Raccahl
58. Cric (VRL-05961) - Garnet Yahoo VH11-024-0148
59. Piste (VRL-11720) - Mother Love
60. mystic (VRL-11734) - Hamlett of Jewel
61. Jonna E. (VRL-02528) - Dark Cocoon Crow
62. Cery (VRL-02116) - Adanné Interference
63. Latu (VRL-01436) - Ärmätti NU
64. Norpatar (VRL-09562) - Duren Dingo
65. Norpatar (VRL-09562) - Muito Bom
66. Annika N (VRL-10352) - Kaboom B
67. apiljavanilja (VRL-02083) - Medina of Jewel
68. Cery (VRL-02116) - Painswick Arman
69. Jonna E. (VRL-02528) - Aidan Ivonne
70. Nora (VRL-02066) - AFF Baldomero
71. Norpatar (VRL-09562) - Marabilloso
72. Jonna E. (VRL-02528) - Satulinnan Malla
73. NuuNuu (VRL-02068) - Glenwood Evan
74. Nora (VRL-02066) - Caballo Loco
75. rio (VRL-08368) - Wynn Matholwch Dawn
76. Jonna E. (VRL-02528) - Marmelade LAC VH12-053-0046
77. Annika N (VRL-10352) - Shannye Diva
78. rio (VRL-08368) - Gwalch Neifion
79. mori-mori (VRL-11325) - Araminta
3. 80 cm
1. Unte (VRL-08651) - Alchemist LAC
2. Nora (VRL-02066) - Un Flechazo
3. Susanna (VRL-03881) - Houdini's Ethel Mirtz
4. Latu (VRL-01436) - Rohmulan Nokikolari
5. Norpatar (VRL-09562) - Kaunisrannan Andreas
6. Pierre (VRL-10531) - Pikku Myy
7. Norpatar (VRL-09562) - Rikottu Ässä
8. rio (VRL-08368) - Gwalch Neifion
9. Annika N (VRL-10352) - Taikakuun Nella
10. Piste (VRL-11720) - Born as a Star
11. Piste (VRL-11720) - More than a Lot
12. Pierre (VRL-10531) - Välkkeen Pirra
13. Piste (VRL-11720) - Dancing Lines
14. mori-mori (VRL-11325) - VM Ex's And Oh's
15. Jannica (VRL-04799) - A.D. Madison
16. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä
17. Nora (VRL-02066) - Mafius Ter
18. Assi (VRL-01285) - Birgir Efrain VH12-027-0108
19. rio (VRL-08368) - Wynn Matholwch Dawn
20. Jannica (VRL-04799) - A.D. Thorbjörn
21. doubledot (VRL-12010) - Carnival of Rust
22. zibra (VRL-09922) - Gentleman
23. Uppe (VRL-11253) - Murskavoitto
24. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
25. zibra (VRL-09922) - Holly's Skilful
26. Pierre (VRL-10531) - Mehtälän Piritti
27. mystic (VRL-11734) - Mistelin ensinmäinen Herra
28. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
29. Pierre (VRL-10531) - Harmin Humi-Tutti
30. Jonna E. (VRL-02528) - Aidan Ivonne
31. Norpatar (VRL-09562) - Rayan Gruaige
32. Susanna (VRL-03881) - Good as Gold VH12-100-0003
33. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia
34. Jonna E. (VRL-02528) - Marmelade LAC VH12-053-0046
35. zibra (VRL-09922) - U-Sving Foran
36. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Welhotar
37. Piste (VRL-11720) - More than a Lot
38. apiljavanilja (VRL-02083) - Ensilumi VIA
39. zibra (VRL-09922) - Cotillion Bristol
40. Piste (VRL-11720) - All-time Emma
41. Annika N (VRL-10352) - 1hku D44 Mer
42. Unte (VRL-08651) - Aelwen Sir Nicolas VH11-024-0194
43. Jannica (VRL-04799) - Nollan
44. Latu (VRL-01436) - Kadonnut Kaupunkiin
45. Assi (VRL-01285) - Canllaith Breandran VH12-022-0015
46. Nora (VRL-02066) - Mesquite Lily x
47. Alina.M (VRL-06363) - Valkean Uniikki VH06-018-3981
48. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
49. Jade- (VRL-05446) - Takamaiden Enkeli
50. rio (VRL-08368) - Cochwydd Dawn
51. Norpatar (VRL-09562) - Vihi Tuisku
52. Rachin (VRL-08660) - Spíonán
53. Assi (VRL-01285) - Eirwen Tywyll VH12-023-0012
54. Norpatar (VRL-09562) - Duren Dingo
55. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Hurpales
56. rio (VRL-08368) - Gwalch Ebrill
57. apiljavanilja (VRL-02083) - Kaamoshurmuritar CC
58. Jade- (VRL-05446) - Jetten Ruutukuiskaus
59. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Idril VH12-023-0029
60. Latu (VRL-01436) - Presta Nadezhda
61. Assi (VRL-01285) - Clockwork Clown VH12-027-0110
62. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magic Attitude
63. Assi (VRL-01285) - Cloonhill Bright Delphi VH11-035-0272
64. rio (VRL-08368) - Chwyf Ffarwel Dawn
65. Nora (VRL-02066) - Vinatero
66. Sorja (VRL-11436) - Varjomäen Keisari
67. rio (VRL-08368) - Caelwen Luned
68. Alina.M (VRL-06363) - Vaapukan Nostalgia VH06-018-9821
69. mori-mori (VRL-11325) - Sunspot Ring
70. Jade- (VRL-05446) - Harjakon Rommi
71. Alina.M (VRL-06363) - Puolukan Hellurei VH06-018-8627
72. Alina.M (VRL-06363) - Hämypuron Repolainen VH04-018-3803
4. 90 cm
1. apiljavanilja (VRL-02083) - Kaamoshurmuritar CC
2. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia
3. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
4. damn (VRL-08514) - Chocovanilla Champ
5. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
6. Jannica (VRL-04799) - Cusop's Neptune
7. damn (VRL-08514) - Sborone of Yeneva VH12-029-0183
8. Annika N (VRL-10352) - Cheer Deep
9. apiljavanilja (VRL-02083) - Ensilumi VIA
10. rio (VRL-08368) - Cymrod Bay Hubertus
11. Milja (VRL-00692) - Cedion Faery Princess VH11-022-0121
12. damn (VRL-08514) - Yoggi Mirtillo
13. rio (VRL-08368) - Morcan Isolde AN
14. rio (VRL-08368) - Rhown Derevell
15. Uppe (VRL-11253) - Saegrim Dawn
16. rio (VRL-08368) - Rhown Gorawen
17. Nora (VRL-02066) - Mesquite Lily x
18. rio (VRL-08368) - Cymrod Dusty Nebraska
19. Norpatar (VRL-09562) - BumBum Bumba
20. Piste (VRL-11720) - More than a Lot
21. Nora (VRL-02066) - Vinatero
22. mori-mori (VRL-11325) - VM Ex's And Oh's
23. Jannica (VRL-04799) - A.D. Silver King
24. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti
25. Ficena (VRL-09971) - Vili
26. Jonna E. (VRL-02528) - Harharetken Huimaava
27. Latu (VRL-01436) - Kadonnut Kaupunkiin
28. Uppe (VRL-11253) - Wishful Win Way
29. NuuNuu (VRL-02068) - Criallt Edern
30. NuuNuu (VRL-02068) - Cwmnantcol Ffanci
31. Ajattar (VRL-01121) - Jamaica Beat
32. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
33. Assi (VRL-01285) - Canllaith Breandran VH12-022-0015
34. Jonna E. (VRL-02528) - Lakean Arpia VH11-018-1317
35. Annika N (VRL-10352) - Taikakuun Nella
36. Piste (VRL-11720) - Quick Peace
37. Annika N (VRL-10352) - Riiviöiden Ritari-Ässä
38. Norpatar (VRL-09562) - Dewey BRN
39. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Emertus
40. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
41. Nora (VRL-02066) - Mafius Ter
42. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
43. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Kaamos
44. Jonna E. (VRL-02528) - Merwin Magician LAC VH11-025-0080
45. Assi (VRL-01285) - Rochirion Dawn VH12-023-0015
46. damn (VRL-08514) - Utsiktens Knoblauch
47. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Idril VH12-023-0029
48. Norpatar (VRL-09562) - Kaunisrannan Andreas
49. Annika N (VRL-10352) - 1hku D44 Mer
50. Assi (VRL-01285) - Birgir Efrain VH12-027-0108
51. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Delphine VH12-035-0054
52. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Welhotar
53. Piste (VRL-11720) - le Rêve Bloody Mary
54. Nora (VRL-02066) - Un Flechazo
55. Piste (VRL-11720) - Black Rose
56. apiljavanilja (VRL-02083) - Aidan Shamin
57. damn (VRL-08514) - Nurias Aprilia
58. Ajattar (VRL-01121) - Miona of Yeneva VH12-027-0094
59. lyllis (VRL-11107) - Hardcore Max VH04-017-6617
60. Milja (VRL-00692) - Aavan Täyspotti
61. rio (VRL-08368) - Cymrod London Beauty
62. Pierre (VRL-10531) - SH Vekselin Pedro
63. Pierre (VRL-10531) - Turjakkeen Tarantella
64. NuuNuu (VRL-02068) - Llew Coed Peissawg
65. damn (VRL-08514) - Inschallah
66. Norpatar (VRL-09562) - Rikottu Ässä
67. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Hurpales
68. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Auroora
69. Norpatar (VRL-09562) - Vihi Tuisku
70. mori-mori (VRL-11325) - Sunspot Ring
71. Pierre (VRL-10531) - Lakean Jatiriti
72. Jannica (VRL-04799) - Aveman Angel Ether ox
73. Pierre (VRL-10531) - Retku HUI
74. Piste (VRL-11720) - Aurora
75. lyllis (VRL-11107) - Boomslang VH12-017-0313
76. apiljavanilja (VRL-02083) - Rotvallin Nozzo
77. Assi (VRL-01285) - Eirwen Tywyll VH12-023-0012
78. Ajattar (VRL-01121) - Freya of Yeneva VH12-027-0079
79. Piste (VRL-11720) - Miss Universe
80. Unte (VRL-08651) - Didius Liud
81. Jonna E. (VRL-02528) - Nerian Led Zep VH11-027-0221
5. 100 cm
1. rio (VRL-08368) - Cymrod Dusty Nebraska
2. Piste (VRL-11720) - Aurora
3. Ajattar (VRL-01121) - Jamaica Beat
4. Pierre (VRL-10531) - Moon Toope
5. Assi (VRL-01285) - Aidan Gildroy VH11-035-0185
6. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Agrippa VH12-027-0107
7. Mariella (VRL-02189) - Moon Jalosointu
8. Milja (VRL-00692) - Aavan Täyspotti
9. Uppe (VRL-11253) - Saegrim Dawn
10. Cric (VRL-05961) - Nilane Efrain VH11-027-0024
11. Nora (VRL-02066) - Felina Ter
12. damn (VRL-08514) - Yoggi Mirtillo
13. NuuNuu (VRL-02068) - Llygedyn Carwr
14. Nora (VRL-02066) - Salome Hexen
15. Uppe (VRL-11253) - Wishful Win Way
16. Ficena (VRL-09971) - Viehättävän Harmori
17. lyllis (VRL-11107) - Boomslang VH12-017-0313
18. Milja (VRL-00692) - Cedion Faery Princess VH11-022-0121
19. Jonna E. (VRL-02528) - Lakean Arpia VH11-018-1317
20. Ficena (VRL-09971) - Vili
21. Pierre (VRL-10531) - Antoisan Jaatina
22. Assi (VRL-01285) - Joëlle VH12-029-0079
23. rio (VRL-08368) - Cymrod London Beauty
24. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
25. Assi (VRL-01285) - Lumivuon Malinalda VH12-023-0011
26. Unte (VRL-08651) - Didius Liud
27. Latu (VRL-01436) - Augurey NU
28. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
29. Annika N (VRL-10352) - Riiviöiden Ritari-Ässä
30. Éowyn (VRL-00101) - Elgwir Sadist
31. Ajattar (VRL-01121) - Miona of Yeneva VH12-027-0094
32. Nora (VRL-02066) - Luke DHF
33. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Emertus
34. Ficena (VRL-09971) - Huvin Vinketti
35. damn (VRL-08514) - Utsiktens Knoblauch
36. Latu (VRL-01436) - Halloweenie
37. Cric (VRL-05961) - Rotvallin Abela VH11-027-0041
38. rio (VRL-08368) - Cymrod Bay Hubertus
39. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
40. Cric (VRL-05961) - Jefton's Derwen VH11-029-0207
41. apiljavanilja (VRL-02083) - Rotvallin Nozzo
42. Mariella (VRL-02189) - Viuhtiina BRE
43. Cric (VRL-05961) - Candy SWE VH11-027-0148
44. Pierre (VRL-10531) - SH Murtima
45. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Bridie VH12-023-0014
46. Nora (VRL-02066) - Croline Ter
47. Jonna E. (VRL-02528) - Harharetken Huimaava
48. rio (VRL-08368) - Rhown Gorawen
49. Nora (VRL-02066) - Malcolm of Yeneva
50. Annika N (VRL-10352) - Cheer Deep
51. rio (VRL-08368) - Rhown Derevell
52. apiljavanilja (VRL-02083) - Aidan Shamin
53. Latu (VRL-01436) - Chimaera MUST
54. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sotalotta
55. Ficena (VRL-09971) - Bare Necessities
56. damn (VRL-08514) - Chocovanilla Champ
57. damn (VRL-08514) - Nurias Aprilia
58. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Kaamos
59. Alma (VRL-08691) - Fame's Dianora
60. lyllis (VRL-11107) - Hardcore Max VH04-017-6617
61. Alma (VRL-08691) - Jefton's Benjamin VH12-027-0080
62. Yogi (VRL-00072) - Wilma&Wilhelmiina VH05-018-7884
63. Jonna E. (VRL-02528) - Nerian Led Zep VH11-027-0221
64. Pierre (VRL-10531) - Faaraottaren Kolli
65. Uppe (VRL-11253) - Celine
66. damn (VRL-08514) - Inschallah
67. damn (VRL-08514) - Sborone of Yeneva VH12-029-0183
68. Yogi (VRL-00072) - Koistilan Taikavirna VH11-018-1304
69. Latu (VRL-01436) - Vladimir VEC
70. Uppe (VRL-11253) - Philibert
71. Ficena (VRL-09971) - Hunajapuron Silja
72. rio (VRL-08368) - Morcan Isolde AN
73. Pierre (VRL-10531) - Fokker
74. Yogi (VRL-00072) - Derbyn Inke-Asteri VH11-018-0791
75. Jonna E. (VRL-02528) - Merwin Magician LAC VH11-025-0080
76. Ajattar (VRL-01121) - Freya of Yeneva VH12-027-0079
77. Mariella (VRL-02189) - Rajattoman Merriina
78. Assi (VRL-01285) - Painswick Brónach VH12-035-0074
79. Ficena (VRL-09971) - Raamikas
80. Nora (VRL-02066) - Annabella HIP
81. Yogi (VRL-00072) - Koijjari VH11-018-1545